צימרים יוקרתיים באמירים

מה כל כך טוב בצימרים באמירים ומדוע כולם מדברים על צימרים ביישוב הזה דווקא

אז ככה: בעולם המודרני האדם נמצא בריצה מתמדת. מהבוקר ועד הלילה הוא כפוף ללוח זמנים צפוף ומפרך. שיגרת החיים היומיומית והאינטנסיבית מקשה עלינו לעצור לנוח ולהתבונן במתרחש סביבנו. התשישות והעייפות עלולים לגרום לנו לכעסים, מריבות ואפילו דיכאון לכן מוטלת עלינו החובה לצאת משגרה זאת מידי פעם, לנוח ולטעון אנרגיות חדשות שיעזרו לנו בהמשך הדרך.

חופשה מרגיעה בצימר יכולה לספק לנו את החמצן שאנחנו זקוקים לו. לקום בבוקר בלי שום משימות על הראש לקצב החיים האיטי והשליו של איזור הצפון הירוק. לפעמים זה נראה לנו כמו חלום רחוק אבל נסיעה של פחות משלוש שעות מאזור המרכז יכולה להביא אותנו למקום שונה לגמרי.

צימרים יוקרתיים באמירים -אין כמוהם
אחד המקומות הקסומים בצפון הוא היישוב אמירים שכבר בתחילת שנות השישים הציג עצמו ככפר נופש רגוע וקסום. בהתאם לכך הישוב מציע מגוון רחב של פעילויות ומגוון של יחידות נופש. היחידות מחולקות לפי סוג הבנייה או קהל היעד שאליו הם פונים, הבולטים ביותר בהם הם הצימרים המסוגננים והמעוצבים להפליא. הצימרים מחולקים לשניים:

א. צימרים רומנטיים לזוגות – שירת העשבים, זמן חלום, בתי החלומות, מאחורי היער, ארץ הגליל, ג’קוזי ביער- נופש הוליסטי, הסטודיו של בלום, הבקתות של מיכל, נוף 10, הבקתות והספא של דליה, הבקתה של כרמית, פינת קסם, מזל של צימר, צימר הכנסת אורחים, רישיקש באמירים, התרגעות, בית האבן של נועיטה, הבית של שירי, ולדמן בתי אבן, סוד הצימר הנעלם, אלוני אמירים, אדום לבן, גן המלכים, נעימות החליל, נוף בסלע ועוד. ברובם יש ג’קוזי מפנק ועיצוב רומנטי.

ב. ביישוב אמירים מבחר צימרים מקסימים – נופש נאמן, און בר קיט בכפר, צימרים ארץ הגליל, אביב בכפר, זמן חלום, שירת העשבים ועוד…

אז מה יש לנו להתלבט ולהסס… אם אנחנו רוצים חופשה אמיתית שתגרום לנו להתנתק מחיי השגרה המעייפים כל מה שעלינו לעשות זה לקחת את האוטו ולהגיע למקום שיעשה לנו טוב בנשמה.